تقویت اراده

تقویت اراده و هیپنوتیزم
 
تعریف اراده: اراده به معنی یک نیروی روانی به منظور  شروع یک یک عمل، ادامه و پایان دادن به آن. تعاریف  دیگری که می توان از اراده نمود: اراده یعنی تسلط بر وسوسه و هوس برای انجام یک عمل نادرست.اراده یعنی کنترل وسوسه در پر خوری، اراده یعنی کنترل وسوسه و هوس برای شروع مجدد مصرف مواد مخدر. اراده یعنی تسلط بر خشم، عصبانیت، تنبلی، و غیره.
علل ضعف اراده: یکی از دلایل ضعف اراده افسردگی است. دومین علت ضعف اراده می تواند شکستها و  ناکامی ها ی گذشته باشد. سومین عامل ضعف اراده می تواند  خستگی باشد. چهارمین علت ضعف اراده می تواند عدم عشق و علاقه برای رسیدن به هدف مورد نظر باشد. و عوامل دیگری چون محیط نامناسب، لذت بخش بودن شیئ مورد نظر، و غیره.
پیآمدهای ضعف اراده: افزایش افسردگی و ناکامی. افزایش یافتن مشکلات قبلی. اعتیاد بیشتر. پس رفت در زندگی و کارها. و بدتر شدن مشکلات و مسایل زندگی فرد.
درمان ضعف اراده و هیپنوتیزم: علاوه بر روان درمانی و مشاوره روانشناسی و همچنین ایجاد شرایط مساعد از طرف اطرافیان، هیپنوتیزم درمانی نیز می تواند در تقویت اراده و از بین بردن ضعف اراده بسیار تاثیر گذار باشد.
 
 
 
 
مطالب قدیم 
اراده یعنی توان انجام هرکاری که فرد در درون آرزوی انجام آنرا داشته باشد . بی ارادگی می تواند یکی از علائم افسردگی باشد . فرد بی اراده در ذهن خود نقشه زیاد می کشد اما قدرت انجام آنرا ندارد . بنابراین تقویت اراده بوسیله هیپنوتیزم که نتایج خوبی هم بدست داده نه تنها میتواند اراده فرد را قوی نماید بلکه می تواند بسیاری از مشکلات درونی او را نیز حل نماید . به عبارتی قدرت توانستن را در او افزایش می دهد .
 

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

Drnajafitavana

می دانم، می خواهم،
اما نمی توانم!

 
"می دانم مشکلم چیست و می خواهم از آن رها شوم و یا درمانش کنم، و برای درمان آنها از همه روشها استفاده نموده ام با این وجود نمی توانم."
مثلا"، وسواس شستن و یا ترسهای غیر معقول و یا عدم اعتماد بنفس و غیره . با اینکه می دانیم این رفتارها یا احساسات غیر منطقی است، با این حال قادر به رهایی و یا کنترل آنها نیستیم.
بنابراین می توان گفت بسیاری از احساسات،هیجانات،و افکار ما ریشه در ناخوداگاه دارد.اگر چه در نهایت ما مسئول اعمال خود در جامعه و در تعامل با دیگران می باشیم.

هیپنوتیزم چیست؟

هیپنوتیزم به همراه روان درمانی سریع ترین و قویترین روش درمان مشکلات حل نشده شماست.
هیپنوتیزم به شما قدرت توانستن می دهد.
هیپنوتیزم به همراه روان درمانی در درمان اختلالات روانی و جنسی همانند جراحی است.


توجه


اگر تاکنون با روش های دیگر پزشکی و روانشناسی و غیره نتیجه ای نگرفته اید، هیپنوتیزم درمانی به همراه مشاوره روانشناسی و روان درمانی می تواند برای درمان مشکلات شما بهترین و موثرترین راه باشد.


مشاوره خانواده
و
مشاوره قبل و بعد از ازدواج و انجام کلیه آزمونهای شخصیت و هوش

مشاوره   22899147

توجه: مطالب این سایت بر اساس تجربیات بالینی و درمانی چندین ساله دکتر نجفی توانا نگاشته شده است و بدور از هر گونه اقتباس یا برداشت از کتابها و یا نظریات دیگر اندیشمندان می باشد.و هر جا مقاله و یا مطلبی متعلق به دیگران باشد در بالای آن عبارت "مطالب دیگران" ذکر شده است.