امروز : پنج شنبه, 28 دی 1396

درباره ما

سلام دوست عزیز،

هموطن گرامی به سایت www.drdtavana.ir خوش آمدید . قبل از هر چیز امیدوارم صرفاً برای سرگرمی و یا کسب اطلاعات به این سایت مراجعه کرده باشید که در این صورت امیدوارم اطلاعات کاملاً مختصر این سایت برای شما مفید واقع شده باشد و اگر چنانچه مراجعه به این سایت به منظور اطلاع پیدا کردن در مورد مشکلی که شما به دنبال حل و یا درمان آن هستید ، باز هم امیدوارم تا اندازه ای راهنما بوده باشد .

از آنجایی که ممکن است پس از مشاهده و مطالعه مطالب سایت تصمیم به مراجعه به مطب دکتر داود نجفی توانا را داشته باشید بهتر است قبل از حضور در ارتباط با ایشان اطلاعاتی داشته باشید .

دکتر داوود نجفی توانا دارای مدرک لیسانس روانشناسی بالینی از دانشگاه شهید چمران و فوق لیسانس روانشناس بالینی و دکترای روانشناسی از کشور هندوستان ( با ارزیابی عالی از دانشگاه میشیگان امریکا ) می باشند .

ایشان مدتی به عنوان استادیار دانشگاه به تدریس دروس روانشناسی اشتغال داشته که پس از مدتی به دلایل شخصی استعفا داده اند و در حال حاضر فقط به کار مشاوره و درمان اختلالات روانشناختی و عاطفی اشتغال دارند و در این کار به منظور التیام مشکلات مراجعین بسیار وسواس گونه تلاش می نمایند. ( البته نگران نباشید وسواس ندارند ) . و به لطف خدا اکثریت مراجعین ایشان از پیشرفت درمانشان و بهبود خویش راضی هستند .

سوابق علمی :

استادیار پیشین دانشگاه

و همچنین ترجمه و تالیف کتب زیر :

  1. روانشناسی و جرم ( نشر میزان )
  2. مدیریت تیمهای موفق ( نشر مهربان )
  3. کاربرد روانشناسی در ورزش ( نشر مهربان )
  4. همچنین مقالاتی در موضوعات مختلف در جراید و مصاحبه ها

پرسش و پاسخ

با سلام و خوش آمد گویی به شما دوست عزیز
در صورت داشتن هر گونه سوالاتی درمورد مسائل روانشناسی و هیپنوتیزم درمانی و یا هر گونه مشکلاتی مرتبط با مواردی که در سمت راست سایت مشاهده می نمایید می توانید به صورت تلفنی تماس گرفته تا راهنمایی های لازم ارائه گردد.و یا اینکه سوالات خود را بطور خلاصه به همراه شماره تماس برای ما ارسال نمایید تا در فرصت مناسب با شما تماس گرفته شود.
 
با آرزوی موفقیت سوالات رایج در مورد هیپنوتیزم:

  • در مورد هیپنوتیزم سوالات زیادی مطرح است که بخشی از آنها ریشه در خرافات وبخشی دیگر ریشه در اطلاعات غلطی است که توسط افراد غیر حرفه ای نوشته شده است.
  • در این بخش سعی می شود به تعدادی از سوالات رایج در مورد هیپنوتیزم وهیپنوتیزم درمانی پاسخ داده شود.
  • بطور کلی هیپنوتیزم را می توان یک خلسه جسمانی وذهنی نامید که در آن حالت فرد تجربه ای متفاوت از حالت هوشیاری را تجربه می کند.و تا زمانی که فرد چنین حالتی را تجربه نکند نمی توان کار هیپنوتیزم درمانی را انجام داد.

آیا فرد هیپنوتیزم شده را می توان وادار به هر کاری کرد ؟

خیر . فرد هیپنوتیزم شده را نمی توان خلاف میلش وادار به کاری کرد .

آیا فرد هیپنوتیزم شده قادر است همه آنچه را که بر او در هنگام هیپنوتیزم گذشته به یاد آورد ؟

بعد از هیپنوتیزم تقریبا" همه آنچه را که بر فرد گذشته می تواند به یاد آورد.

آیا می توان بوسیله هیپنوتیزم کسی را و یا چیزی را پیدا کرد ؟

این مسئله اثبات نشده . البته اگر چنین کاری امکان پذیر بود شاید خیلی از مشکلات حل می شد  و البته مشکلات زیادی هم ببار می آورد .

آیا می توان کسی را وادار به اعتراف کرد ؟

اولا این کار اخلاقی نیست . و دوم اینکه فکر نمی کنم امکان پذیر باشد و اگر هم امکان پذیر باشد من چنین تجربه ای ندارم.

آیا بوسیله هیپنوتیزم می توان خاطرات گذشته ای برای کسی خوشایند نیست ( مثلا خاطراتی که با معشوقه قبلی داشته و یا خاطرات تلخ دیگر که او را ناراحت می کند ) را پاک کرد ؟

خیر .اما بعضی ها چنین ادعای را می کنند . به اعتقاد من گذشته شمع آینده است نباید فراموش شود باید درس گرفته شود  .  اما بوسیله هیپنوتیزم می توان احساسات ناخوشایند و اثرات روانی آن خاطرات را کاهش داد .


در صورت تمایل می توانید سوالات خود را ارسال نماید تا پس از بررسی توسط دکتر داوود نجفی توانا پاسخ داده شود
فرم پرسش سوالات روانشناسی

{rsform 1}می دانم، می خواهم،
اما نمی توانم!

 
"می دانم مشکلم چیست و می خواهم از آن رها شوم و یا درمانش کنم، و برای درمان آنها از همه روشها استفاده نموده ام با این وجود نمی توانم."
مثلا"، وسواس شستن و یا ترسهای غیر معقول و یا عدم اعتماد بنفس و غیره . با اینکه می دانیم این رفتارها یا احساسات غیر منطقی است، با این حال قادر به رهایی و یا کنترل آنها نیستیم.
بنابراین می توان گفت بسیاری از احساسات،هیجانات،و افکار ما ریشه در ناخوداگاه دارد.اگر چه در نهایت ما مسئول اعمال خود در جامعه و در تعامل با دیگران می باشیم.

هیپنوتیزم چیست؟

هیپنوتیزم به همراه روان درمانی سریع ترین و قویترین روش درمان مشکلات حل نشده شماست.
هیپنوتیزم به شما قدرت توانستن می دهد.
هیپنوتیزم به همراه روان درمانی در درمان اختلالات روانی و جنسی همانند جراحی است.


توجه


اگر تاکنون با روش های دیگر پزشکی و روانشناسی و غیره نتیجه ای نگرفته اید، هیپنوتیزم درمانی به همراه مشاوره روانشناسی و روان درمانی می تواند برای درمان مشکلات شما بهترین و موثرترین راه باشد.


مشاوره خانواده
و
مشاوره قبل و بعد از ازدواج و انجام کلیه آزمونهای شخصیت و هوش

مشاوره   22899147

توجه: مطالب این سایت بر اساس تجربیات بالینی و درمانی چندین ساله دکتر نجفی توانا نگاشته شده است و بدور از هر گونه اقتباس یا برداشت از کتابها و یا نظریات دیگر اندیشمندان می باشد.و هر جا مقاله و یا مطلبی متعلق به دیگران باشد در بالای آن عبارت "مطالب دیگران" ذکر شده است.