دسیسه های شیطان درون

انحراف جنسی خود ارضایی(masturbation-ماستربیشن): این انحراف یک رفتار جنسی انحرافی است که فرد با تحریک جنسی آلت تناسلی خود بصورت خیالی با فردی که دوست دارد شریک جنسی او باشد،  سعی در ارضای جنسی خود می نماید.
 
خود ارضایی جنسی در صورتی که بصورت مکرر انجام بگیرد و وسواس گونه باشد به طوری که فرد نتواند از آن دست بکشد بیماری محسوب می شود و نیاز به درمان دارد.
خود ارضایی برای کسانی که دست یابی به جنس مخالف (طبیعتا” به صورت شرعی) ندارند، در صورتی که کنترل شده باشد (برای مثال هر چند هفته یکبار)، اشکالی ندارد اما باز انحراف محسوب می شود.
 
 
اختلالات جنسی و انحرافات جنسی و هیپنوتیزم درمانی:
 
 
تعریف اختلالات جنسی:
اختلالات جنسی را می توان به نوعی یک ناتوانی جنسی در مقاربت جنسی موفق با شریک جنسی خود تعریف نمود. که از نظر کیفی یک اختلال با اختلال جنسی دیگر متفاوت است. برای مثال فردی که دارای زود انزالی جنسی است ممکن است قادر به مقاربت جنسی باشد. اما در به رضایت رساندن شریک جنسی خود ناتوان باشد. ولی کسی که به هر دلیلی در هنگام مقاربت در نعوظ جنسی (مردان) ناتوان است این ناتوانی جنسی با ناتوانی در به اوج لذت جنسی رساندن شریک جنسی خود بسیار متفاوت می باشد. انواع اختلالات جنسی عبارتند از: ناتوانی در نعوظ (erection disability) ، اختلالات انزال، مانند زود انزالی، دیر انزالی، بی میلی جنسی، سرد مزاجی جنسی، درد جنسی (واژینیسم)، فوبی جنسی و یا ترس جنسی (ترس از مقاربت که بیشتر مخصوص خانم ها می باشد) و …. .
تعریف انحراف جنسی:
انحراف جنسی یک اختلال جنسی است که تمایلات جنسی فرد خارج از چارچوب رابطه جنسی طبیعی باشد. برای مثال تمایلات جنسی همجنس خواهانه (به جز افرادی که دارای نقص جسمانی می باشند)، خود ارضایی، مازوخیسم جنسی یا خود آزاری جنسی، سادیسم جنسی یا دیگر آزاری جنسی، فتیشیزم یا شئ پرستی جنسی (لذت جنسی از پای جنس مخالف و اشیا مرتبط)، حیوان خواهی یا زوفیلیا، کودک آزاری یا پدوفیلیا، مبدل پوشی یا ترنسوتیزم، خود نمایی جنسی یا اگزیبیشنیزم، چشم چرانی یا تماشاگری جنسی یا وویریسم  اسکوپوفیلیا و … .
علل اختلالات و انحرافات جنسی:
بطور کلی علت همه اختلالات و انحرافات جنسی در صورتی که مشکل جسمانی و پزشکی خاصی وجود نداشته باشد بر میگردد به عوامل روانی و تجربیات تلخ و یا شیرین گذشته فرد. بطور کلی یکی از عوامل مهم اختلالات و حتی انحرافات جنسی عامل افسردگی است (این اظهار نظر با توجه به تجربیات بالینی بسیار زیادی است که تا کنون با افراد مختلفی از این دسته بدست آمده است). به اعتقاد من همانطور که در بخش افسردگی گفته شد افسردگی یک پریشانی روانی است که می تواند هم در رفتار و افکار و احساسات فرد آشکار باشد و یا می تواند بصورت پنهان وجود داشته باشد (مثلا چرا یک فردی که کاملا سرحال و با نشاط است ناگهان میبینیم یکروز بعد خود کشی کرده). بنابراین بسیاری از مشکلات و اختلالات رفتاری و ذهنی در ذهن عامه مردم و حتی شاید بسیاری از متخصصین علوم رفتاری و روانشناسی که  آنرا افسردگی نمی دانند اما در واقع علامتی از افسردگی باشد که فرد آن را دارا می باشد. برای مثال  فردی که دچار افسردگی است این افسردگی حالات بی حوصلگی، بی حالی، لذت نبردن از زندگی و … و همچنین بی میلی و یا مشکلات جنسی (که فرد آنرا افسردگی نمیداند) را بهمراه دارد. دومین عامل اختلالات  و انحرافات جنسی بر می گردد به تجربیات دوران گذشته.تجربیات دوران گذشته در سرنوشت فرد بسیار اثر گذار است. چند مثال برای تفهیم مطلب. پسر بچه چهار ساله ای که در کف اتاق دراز کشیده ناگهان پاهای خواهر خود و ناخن های لاک زده او را می بیند و برایش جذاب و زیبا بنظر می رسد  و آن را می بوسد و یا لیس می زند. این پسر بچه چهار ساله در سن سی سالگی با مشکل فتیشیزم و یا پا پرستی که برایش مشکلات زیادی در ارتباط با جنس مخالف فراهم نموده برای درمان مراجعه می کند که  علایمی  از افسردگی را نیز بهمراه داشت. مردی با همسر خود دچار اختلافات  خانوادگی و نزاع می شود. و پس از مدتی مجددا با هم آشتی می کنند. اما پس از آن بطور کلی تمایل جنسی خود را به همسرش از دست می دهد. جالب اینکه پس از  مدتی با خانمی آشنا میشود و با او ازدواج می کند بدون هیچگونه مشکلی. اما پس از مدتی مجددا بعد  از یک مشاجره و نزاع توان جنسی خود را از دست می دهد. و بسیاری از موارد مشابه دیگر:
پیآمدهای اختلالات و انحرافات جنسی:
پیامدهای این اختلالات با توجه به مسایل فرهنگی و شخصیتی و یا به عبارتی از فرهنگی به فرهنگ دیگر و از شخصی به شخص دیگر متفاوت می باشد. بطور کلی پیآمدهای اختلالات و انحرافات جنسی باعث افسردگی و حالات روانی مرتبط با آن ، روابط اجتماعی مختل، فرو پاشی کانون گرم خانواده، و مشکلات کاری ویا آینده ای گنگ و تاریک برای آن فرد می گردد.  برای مثال فردی که دارای تمایلات همجنس خواهانه است  ممکن است درفرهنگی دچار افسردگی گردد اما درفرهنگ دیگری دچار چنین اختلال عاطفی نگردد. و همینطور در موارد دیگر.
 
 
درمان اختلالات و انحرافات جنسی با هیپنوتیزم درمانی(هیپنوتراپی):
تمامی اختلالاتی که منشاء روانی دارند بوسیله هیپنوتیزم یا هیپنوتراپی و مشاوره روانشناسی و روان درمانی قابل درمان میباشند. همچنین همه اختلالات و انحرافات جنسی همچون ناتوانی جنسی، زود انزالی، دیر انزالی و عدم انزال، بی میلی و سرد مزاجی جنسی ،عدم ارگاسم، ترس یا فوبی جنسی، واژنیسم یا درد جنسی، همچنین انحرافات جنسی مانند تمایلات همجنس گرایانه، وسواس جنسی، فتیشیزم جنسی، مازوخیسم جنسی، سادیسم  جنسی، و غیره  که منشاء  روانی دارند نیز قابل درمان هستند.
 
 
مقالات زیر متعلق به افراد و سایت های مختلف دیگر می باشد که به منظور اطلاعات بیشتر برای شما فراهم شده و از لحاظ علمی بودن و یا غیره مسئولیتی متوجه این سایت نیست .
اما اگر به منظور درمان مشکل تان به این سایت مراجعه نموده اید و تا کنون با دیگر روشهای درمانی نتیجه ای نگرفته اید موارد سمت راست سایت را مطالعه نمایید . امیدوارم راهنمای خوبی باشد.
دسیسه های شیطان درون:
شیطان بر سر راه جوانان و… اردو زده و کمین نموده است و سعی دارد آن ها را به هر نحوی در شهوات غرق نماید شیطان سعی می کند در ذهن جوان رسوخ کند و با ترسیم صحنه ها و چهره های شهوت انگیز جوان را تحریک کند و او را از یاد خدا غافل کرده و کاری کند که فرد به گناه روی آورد.
دسیسه های شیطان بیرون:
کار هنگامی دشوارتر می شود که علاوه بر دسیسه های گمراه کننده ی شیطان درون،شیطان بیرون نیز به اغوا گری می پردازد این شیطان بیرونی همان هجوم گسترده ی مبتذل غرب است و نقطه ی مرکزی هجوم خود را مهمترین قشر جامعه یعنی جوان قرار داده است و با پخش فیلم ها و عکس ها و نوار های بسیار تحریک کننده شهوت،به فساد انگیزی میان جوانان پرداخته است.
دیدن فیلم های مبتذل :
بسیاری از جوانان علت انحراف جنسی خود را دیدن فیلم های منحرف و مبتذل که دائما جزء سرگرمی آنها معرفی می کنند و 100% شخصی که تصمیم به ترک این کار می کند با دیدن فیلم ها و عکس های مبتذل نمی تواند این عادت ناپسند را ترک نماید و کسی که می خواهد استمناء را ترک کند باید تمامی عکس ها و فیلم هایی که باعث منحرف شدن فکر به سمت شهوت و غفلت از خدا می شود به طور کامل کنار بگذارد.
پوشیدن لباس های تنگ:
یکی از چیز هایی که در این دوره مورد توجه جوانان و نوجوانان است پوشیدن لباس های تنگ چه برای مرد چه برای زن است که علاوه بر به گناه آلوده شدن جنس مخالف به نگاه حرام می تواند غریزه ی جنسی را تحریک نماید به خصوص در جوانان مجرد این نوع لباس ها نه باید زطیاد نرم باشد و نه زیاد ضخیم و نه خیلی تنگ و گشاد .
نگاه های حرام :
امام صادق می فرماید:نگاه حرام تیری از جانب شیطان است .
وقتی انسان چیزی را می بیند ،پس از آن ، مدتی درباره ی آن فکر می کند و تخیلات خود را پیرامون آن پرورش میدهد و این کار باعث استمناء در بسیاری از افراد شده است.
باز روایتی از آن حضرت رسیده که : ای بسا نگاه نا مناسب رنج و اندوه بی پایان به دنبال دارد.
از جمله پیشگیری از این کار می توانیم موارد زیر را نام ببریم :
1- زدواج بهنگام و سر وقت
2- سرگرمی مناسب: شخصی که سرگرمی هایی از قبیل خواندن کتاب ،ورزش،بازی و…را در زندگی خود دارد کم تر به فکر این کار می افتد و به دلیل خستگی جسم تمایل چندانی به این عمل ندارد.
3- جدا کردن بستر
4- تنها نگذاشتن دختر و پسر بالغ
5- پر کردن ساعت های بیکاری
6- آسیب زدایی از محیط:نوجوان و جوانی که به نا هنجاری ها و فضا های گناه بی زحمت دسترسی داشته باشد و آن ها را در کنار خود بی هیچ ترسی ببیند در روح فرد اثر خواهد گذاشت .
7- تنها نبودن فرد و خلوت نکردن با خودش
8- تقویت نیروی مذهبی و ایمان به خداوند
 
از جمله راه های پیشگیری ازاین کار هستند.
اسکرول به بالا